WAKACJE 2019!
Dlaczego z Bemolem?
Zapisy KROK PO KROKU

Poszukujemy wychowawcy
ZAPISZ SIĘ

Kadra

Jerzy Skoczylas (pan Bemol) - skrzypek, organista, założyciel i właściciel firmy, kierownik obozów. Na co dzień nauczyciel skrzypiec w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Krakowie. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Na obozach specjalizuje się w „ogłoszeniach parafialnych”. Czas spędzony pod jego okiem zapamiętacie na długo ;)
Kornelia Baron-Skoczylas - współzałożycielka i kierowniczka obozów Bemola. Pracuje jako nauczyciel fortepianu w Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej im. Kardynała Fr. Macharskiego w Krakowie. Jest osobą bardzo konsekwentną i wymagającą. Przy niej Twoje dziecko z pewnością nauczy się dyscypliny i porządku.
Piotr Czajkowski - na „Bemola” jeździ od wielu, wielu lat. Pracuje w Szkole Podstawowej Nr 162 w Krakowie, ukończył Akademie Wychowania Fizycznego i jest instruktorem narciarstwa. Człowiek z charakterem, pracowity i sumienny, dobry kolega, świetny wychowawca. Potrafi rozwiązać i zażegnać każdy konflikt. Przy nim dzieci nauczą się zasad fair-play. Wielbiciel starych samochodów.
Renata Sperka-Bernacka - nauczycielka skrzypiec w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie. Ukończyła Akademie Muzyczną. Na „Bemola” jeździ od …zawsze. Niezwykle miła, troskliwa, opiekuńcza. Roztacza wokół dobrą energie. Zawsze uczynna i uśmiechnięta.
Maryla Śmigla - Artystka, pedagog, autorytet. Ujmująca osobowość, wielkie serce, łagodność i charyzma. Zaraża miłością do Sztuki, zapoznaje z wielorakością plastycznych technik. Dzieci malujące pod jej okiem wyczarowują prawdziwe dzieła sztuki.
Monika Filipowicz - aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im.A. Zelwerowicza w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Współpracuje z Teatrem Groteska. Animatorka materii nieożywionej. Zdarza jej się również animować materię bardzo ożywioną- dzieci. Prowadzi zajęcia teatralne oraz warsztaty dla osób pragnących zdobyć wiedzę i umiejętność bezpiecznego posługiwania się głosem. Lubi głośno spiewać i słuchać ciszy.
Paulina Szczepaniec - "Przygodę z tańcem rozpoczęłam od tańca towarzyskiego, ale szybko zaczęłam szkolić się w kierunku jazzu oraz hip hopu. Przez ostatnie klika lat rozwijam swoje umiejętności w formacji tanecznej "iLike Crew" (w technikach jazzowych oraz hip-hopie) działającej w Krakowie pod egidą Agencji Tanecznej iLike. Przez ostatni rok byłam tancerką Krakowskiego Teatru Tańca, w którym pobierałam lekcje tańca współczesnego. Na scenie można zobaczyć mnie w spektaklu Teatru Ludowego „Syn Smoka” w reżyserii Tadeusza Łomnickiego, którego odbiorcami są głównie dzieci. Aktualnie prowadzę zajęcia taneczne z jazzu oraz hip-hopu w krakowskim Centrum Tańca MI. W ostatnim sezonie miałam szansę uczyć tych technik w szkole tańca „Frygi Drygi” w Zabierzowie. Prowadziłam tam także formację, której udało się zdobyć kilka tytułów na zawodach tanecznych. Uważam, że ciężka praca to klucz do sukcesu, dlatego cały czas rozwijam swoje umiejętności szkoląc się w różnych technikach tanecznych na licznych warsztatach oraz regularnych zajęciach. Biorę także udział w zawodach i pokazach tanecznych. Na zajęciach stawiam na pracę, ale także dobrą zabawę."
Mateusz Hrynkiewicz - kompozytor, aranżer, realizator dźwięku, producent muzyczny, wychowawca i animator czasu wolnego. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia im. Majora Hieronima Henryka Baranowskiego w Krakowie, w klasie fortepianu. Uczeń Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz student Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Aranżer i klawiszowiec w wielu krakowskich zespołach rozrywkowych.
Agnes Hajek - studentka VI roku Akademii Medycznej w Krakowie. Szlachetna, piękna w rysach i charakterze, pogodna, pełna klasy i empatii. Zjednuje sobie serca dzieci - rozmową i uśmiechem. Swoją kulturą inspiruje i zaraża tych z którymi przebywa.
Kasia Sołkowska - studentka Energetyki na Politechnice Krakowskiej i instruktorka narciarstwa. Ukończyła Szkołę Muzyczną I-go Stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie w klasie fortepianu. Jej głównymi zainteresowaniami są muzyka, taniec i psychologia. Na Bemola jeździ od 7-go roku życia, od niedawna jako wychowawca kolonijny. Kasia zapewnia mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii na każdy dzień! ;)
Kasia Zielińska - certyfikowany nurek federacji PADI, instruktor narciarstwa i tenisa ziemnego, które trenuje z powodzeniem i sukcesami. Wolontariuszka licznych wydarzeń sportowych. Z rekreacją i pedagogiką jest związana od najmłodszych lat. Obecnie studentka V-go roku AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ukończyła studia licencjackie ze specjalnością Odnowa Biologiczna, teraz kończy studia magisterskie ze specjalizacją Manager Sportu. W swojej pracy najbardziej ceni pracę z dziećmi i swoje osobiste zaangażowanie w relacjach z nimi. Prywatnie opiekun dwóch szalonych kotów i jednego, wiecznie głodnego Berneńczyka.
Urszula Bienia - studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, skrzypaczka, chórzystka. Czynnie działa w radiu UJOT FM. Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie. Swoje pierwsze dźwięki ze skrzypiec wydobywała pod czujnym okiem Pana Bemola. Pasjonatka muzyki - nie tylko klasycznej. ;) Od dziecka jeździ na Bemola jako uczestnik, teraz jako wychowawca. Zawsze uśmiechnięta, z optymistycznym podejściem do świata. Lubi podejmować wyzwania, a praca z dziećmi sprawia jej wiele radości. :)
Paweł Chmielewski - absolwent OSM i POSM w klasie Leona Olejniczaka, obecnie student klasy perkusji na Akademii Muzycznej w Krakowie. Swoje umiejętności i doświadczenia nabywa podczas wielu kursów mistrzowskich z wykładowcami z całego świata oraz grając w wielu projektach kameralnych i orkiestrowych. Jest fanem robienia czegoś z pozornie niczego co z pewnością będzie można zobaczyć na zajęciach. Poza tym wieloletni instruktor harcerski i ratownik HOPR.
Eligiusz Skoczylas - jedno z dwóch niesfornych dzieci Pana Bemola i Pani Bemolowej. Ukończył Szkoły Muzyczne I i II stopnia, obie na Basztowej w Krakowie. Obecnie student III roku na Akademii Muzycznej w Krakowie - specjalność fortepian. A więc na co dzień pianista, w wolnym czasie zapalony kibic sportu, szczególnie piłki nożnej i siatkówki. Ponadto pasjonat współczesnego kina. Jego wadą jest to, że ciężko się z nim dogadać w godzinach porannych. Na „Bemolu” od 4 roku życia. Zaliczył już etap obozowicza, obecnie przechodzi etap wychowawcy. Co będzie dalej, czas pokaże...
Kacper Dąbrowski - genialny flecista, nie z Hameln ale ze Starego Sącza. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym im. Fr. Chopina w Warszawie. Za pomocą muzyki i uśmiechu zmienia świat na lepszy. Charyzmatyczny, świetny muzyk, dobry kolega. Propagator muzyki współczesnej.
Joanna Plata - "Jestem instruktorem tańca w Szkole Tańca SO BEAT w Nowym Sączu oraz wychowawcą kolonijnym. Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem i muzyką. Swój talent rozwijam każdego dnia, a praca z dziećmi i młodzieżą daje mi niesamowitą motywacje do rozwijania siebie oraz zarażania innych moją pasją. Swój warsztat pracy rozwijam pod okiem doświadczonych instruktorów m.in.Aneta Tucznio Worwa, a także uczestnicząc w rozmaitych warsztatach oraz konkursach tanecznych. Uwielbiam pracę z dziećmi a moje pogodne usposobienie oraz podejście pedagogiczne sprawia, ze dzieci z wielką radością biorą udział w zajęciach.".
Wiola Jagieła - ukończyła Teorię Muzyki na Akademii Muzycznej w Krakowie, nadal kontynuuje studia na kierunku Rytmika. Na co dzień pracuje w szkole muzycznej jako nauczyciel rytmiki i przedmiotów teoretycznych oraz w przedszkolach gdzie prowadzi zajęcia rytmiczne.
Marlena Magiera - absolwentka technikum o kierunku „Turystyka”,studentka na kierunku „Geografia”. Współzałożycielka stowarzyszenia „AZYMUT”, oraz instruktor programowy Zawierciańskiej Drużyny Skautowej. Jej marzeniem jest pozostawić ten świat trochę lepszym niż go zastała. Uwielbia wycieczki górskie, ogniska z gitarą, podróże (szczególnie te spontaniczne) oraz wszelaki sport, najbardziej biegi na orientację, siatkówkę i piłkę nożną.