Dla kogo?

OBÓZ DLA KAŻDEGO. Trudno sobie wyobrazić udane wakacje bez wyjazdu nad morze. Nasz Bałtyk jest jedyny i niepowtarzalny, nawet jeśli jest zimna woda. Pobyt wskazany także ze względów zdrowotnych, szczególnie dla alergików. Wbrew pozorom na pogodę nie narzekamy. Nie lada atrakcją jest także całonocny przejazd pociągiem. Zapraszamy!

Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.

Gdzie?

Grzybowo to miejscowość letniskowa położona w bezpośrednim sąsiedztwie morza, przy drodze z Kołobrzegu do Mrzeżyna, 6 km od Kołobrzegu. Morze Bałtyckie w jego okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską: ma ona około 7 km długości, a głębokość wcięcia w ląd wynosi 800m. Ta nieregularność linii brzegowej sprawia, że woda jest tu cieplejsza niż w Kołobrzegu.

Mieszkamy w pensjonacie, którego dużym atutem jest basen i bliska odległość od morza. Pokoje z łazienkami – 3, 4 i 5-osobowe, a przy budynku duży teren rekreacyjny.

Program obozu

Każdego dnia jesteśmy na plaży. Kąpiel w morzu odbywa się tylko pod opieką ratownika. Zależy nam, aby wszystkie formy spędzania wolnego czasu były na odpowiednim poziomie, a czas był dobrze zorganizowany. Duży nacisk kładziemy na zajęcia rekreacyjne. Organizowana jest także tzw. Olimpiada Bemola. Ulubioną formą spędzania wolnego czasu są PODCHODY. Przygotowujemy je starannie i odpowiednio wcześniej, zmieniając co roku formułę, aby dzieci mogły się wykazać sprytem, intelektem i wiadomościami z różnych dziedzin życia.

W programie między innymi:

Plażowanie, wyjścia na miasto (lody, gofry, pamiątki), wycieczki, basen, zajęcia rekreacyjne: piłka nożna, siatkówka, rzucanka, tenis stołowy, ringo, badminton, skakanka, olimpiada sportowa i wiele innych w zależności od możliwości uczestników.

Konkursy, gry i zabawy

Your Content Goes Here

Spacery i wycieczki

Dyskoteki

Basen

Zajęcia rekreacyjne

Morze

Śpiewogranie

Podchody

Odpoczynek

Jak się bawiliśmy w ubiegłych latach!

Termin i cena

TERMIN

18 - 30 sierpnia 2021

18 - 30 sierpnia 2021

13 dni (10 noclegów, 2 noce w pociągu)

CENA

1720 zł

1720 zł

W tym zaliczka: 200 zł
(wpłata zaliczki do 7 dni od otrzymania dokumentów)

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie – 13 dni (10 noclegów, 2 noce w pociągu)

  • transport (PKP)

  • wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja)

  • realizacja programu

  • opieka wykwalifikowanej kadry

  • ubezpieczenie UNIQA 10 000 PLN

Zapisz się!

W tym miejscu możesz zapisać dziecko na obóz. Poniżej znajduje się formularz rezerwacji, który należy wypełnić oraz przesłać. Po przesłaniu formularza dalsze informacje zostaną przesłane na maila.

Od tego roku obowiązuje nowy system zgłoszeń oraz płatności (wpłaty online za pośrednictwem naszej bramki płatniczej iMoje).
Zachęcamy by skorzystać z naszej instrukcji, tam wyjaśnione są wszystkie kroki dotyczące zapisów:
Jak się zapisać? – krok po kroku

W przypadku gdy zapisywane jest rodzeństwo, cena za drugie dziecko jest obniżona o 100 zł (opcja dostępna w formularzu poniżej).

UWAGA! W procesie rezerwacji można od razu wpłacić zaliczkę (200 zł). Możesz ją także wpłacić później – maksymalnie do 7 dni od zgłoszenia. W przeciwnym razie uczestnik zostaje wykreślony z listy uczetników.