Dla kogo?

Na ten wyjazd zapraszamy dzieci i młodzież o zamiłowaniu do sportu i do aktywnego spędzania czasu. Na tym obozie nie zabraknie rozgrywek sportowych w wielu dyscyplinach, wzajemnej rywalizacji oraz przeróżnych konkursów i zabaw, które tworzą niezapomnianą atmosferę.

Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.

Gdzie?

W tym roku obóz odbędzie się w Ochotnicy Dolnej w Pensjonacie “Jurkowski”. Trzygwiazdkowy Pensjonat Jurkowski to miejsce inne niż kolejny pensjonat, to miejsce rodzinne. Otoczony Gorczańskim Parkiem Narodowym i Gorcami, pokazuje jednocześnie inne swe skarby: rzekę, dolinki, polany, lasy. To tutaj świat pełen góralskich wartości połączył się z nowoczesnymi rozwiązaniami. Miejsce do spędzenia niezapomnianych chwil z dala od zgiełku i codzienności w otoczeniu przyrody. Ochotnica Dolna jest ponadto świetną bazą do bliższych i dalszych wycieczek pieszych (Gorce, Pieniny, Tatry). W Pensjonacie dostępny jest BASEN.

Program obozu

Ideą obozu jest doskonalenie umiejętności w grach zespołowych, a także wychowywanie w duchu sportowej rywalizacji fair play. Poziom gier i zawodów dostosowany jest do wieku i umiejętności uczestników. Kładziemy nacisk na element zabawy w rozgrywkach sportowych, przyjazną atmosferę, kulturę zachowania i szacunek dla rywala. Aby wypoczynek wakacyjny był udany staramy się o zachowanie właściwych proporcji między zajęciami, a wypoczynkiem.

W programie między innymi:

Piłka nożna, Siatkówka, Rzucanka, Tenis stołowy, Ringo, Koszykówka, Badminton, Skakanka, Lekkoatletyka, Olimpiada sportowa.

Konkursy, gry i zabawy

Your Content Goes Here

Spacery i wycieczki

Dyskoteki

Basen

Zajęcia rekreacyjne

Ognisko

Śpiewogranie

Podchody

Odpoczynek

Jak się bawiliśmy w ubiegłych latach!

Termin i cena

TERMIN

26 czerwca 2021 - 6 lipca 2021

26 czerwca 2021 - 6 lipca 2021

11 dni (10 noclegów)

CENA

1850 zł

1850 zł

W tym zaliczka: 200 zł
(wpłata zaliczki do 7 dni od otrzymania dokumentów)

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie – 11 dni (10 noclegów)

  • transport (autokar)

  • wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja)

  • realizacja programu

  • opieka wykwalifikowanej kadry

  • ubezpieczenie UNIQA 10 000 PLN

Zapisz się!

W tym miejscu możesz zapisać dziecko na obóz. Poniżej znajduje się formularz rezerwacji, który należy wypełnić oraz przesłać. Po przesłaniu formularza dalsze informacje zostaną przesłane na maila.

Od tego roku obowiązuje nowy system zgłoszeń oraz płatności (wpłaty online za pośrednictwem naszej bramki płatniczej iMoje).
Zachęcamy by skorzystać z naszej instrukcji, tam wyjaśnione są wszystkie kroki dotyczące zapisów:
Jak się zapisać? – krok po kroku

W przypadku gdy zapisywane jest rodzeństwo, cena za drugie dziecko jest obniżona o 100 zł (opcja dostępna w formularzu poniżej).

UWAGA! W procesie rezerwacji można od razu wpłacić zaliczkę (200 zł). Możesz ją także wpłacić później – maksymalnie do 7 dni od zgłoszenia. W przeciwnym razie uczestnik zostaje wykreślony z listy uczetników.

Lista rezerwowa

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na dany obóz pomimo braku miejsc, prosimy o wysłanie wiadomości pod adres zapisy@bemol.pl z poniższymi informacjami:

  • nazwa obozu,
  • imię i nazwisko dziecka,
  • wiek dziecka,
  • tel. kontaktowy do rodzica.
Osoby z tej listy będą mogły ‘wskoczyć’ na wolne miejsce, w przypadku gdy ktoś z oficjalnej listy zrezygnuje. Pierwszeństwo wyznacza kolejność rezerwacji.
Jeśli zwolni się miejsce, będziemy informować kolejne osoby z listy rezerwowej telefonicznie, umożliwiając wpisanie się na oficjalną listę.