Dla kogo?

Na ten obóz zapraszamy dzieci i młodzież o zamiłowaniu do tańca nowoczesnego, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Codziennie odbywają się zajęcia taneczne w grupach. Ilość i zakres zajęć jest dostosowany do wieku i możliwości uczestników. Zapraszamy!

Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.

Gdzie?

Obóz odbędzie się w Ochotnicy Dolnej w Pensjonacie JÓZEFINA. Jest to wymarzone miejsce dla tego typu kolonii. Duży ogród z placem zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i piłki nożnej z pięknym widokiem na szczyt „Twarogi” w Gorcach. Na terenie pensjonatu, przy potoku, znajduje się bacówka, w której odbywają się ogniska, spotkania i zabawy.

Program obozu

Na obozie poznamy podstawy stylów jazzowych, nie zabraknie także dawki hip-hopu. Dla każdego znajdziemy formę ruchu, która najbardziej odpowiada jego predyspozycjom. Zajęcia prowadzone będą w taki sposób, aby nikt nie poczuł na nich nudy – pełne energii rozgrzewki, nauka choreografii połączona z dawką zabawy. Rozwiniemy na pewno kreatywność dzieci, w końcu one także przyczyniają się często do tworzenia choreografii. Nauczymy się w jaki sposób improwizować, poruszać się na scenie. Razem z dziećmi na pewno uda się stworzyć coś zupełnie nowego, na pierwszy rzut oka zwykłe sekwencje kroków mogą stać się naprawdę widowiskowe. Może to właśnie kogoś z obozowiczów szuka świat tańca!

Zajęcia poprowadzi dla was Paulina Szczepaniec, która na codzień prowadzi zajęcia w Krakowskim Centrum Tańca M.I.

Pod koniec obozu wszyscy rodzice zaproszeni są na POKAZ TAŃCA, na którym zaprezentują się wszystkie grupy taneczne z układami przygotowanymi podczas obozu.

Poza tym nasze stałe punkty każdego obozu BEMOLA to:

Konkursy, gry i zabawy

Your Content Goes Here

Spacery i wycieczki

Dyskoteki

Basen

Zajęcia rekreacyjne

Ognisko

Śpiewogranie

Podchody

Odpoczynek

Jak się bawiliśmy w ubiegłych latach!

Termin i cena

TERMIN

2 - 15 sierpnia 2021

2 - 15 sierpnia 2021

14 dni (13 noclegów)

CENA

1800 zł

1800 zł

W tym zaliczka: 200 zł
(wpłata zaliczki do 7 dni od otrzymania dokumentów)

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie – 14 dni (13 noclegów)

  • transport (autokar)

  • wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja)

  • realizacja programu

  • opieka wykwalifikowanej kadry

  • ubezpieczenie UNIQA 10 000 PLN

Zapisz się!

W tym miejscu możesz zapisać dziecko na obóz. Poniżej znajduje się formularz rezerwacji, który należy wypełnić oraz przesłać. Po przesłaniu formularza dalsze informacje zostaną przesłane na maila.

Od tego roku obowiązuje nowy system zgłoszeń oraz płatności (wpłaty online za pośrednictwem naszej bramki płatniczej iMoje).
Zachęcamy by skorzystać z naszej instrukcji, tam wyjaśnione są wszystkie kroki dotyczące zapisów:
Jak się zapisać? – krok po kroku

W przypadku gdy zapisywane jest rodzeństwo, cena za drugie dziecko jest obniżona o 100 zł (opcja dostępna w formularzu poniżej).

UWAGA! W procesie rezerwacji można od razu wpłacić zaliczkę (200 zł). Możesz ją także wpłacić później – maksymalnie do 7 dni od zgłoszenia. W przeciwnym razie uczestnik zostaje wykreślony z listy uczetników.


OSTATNIE MIEJSCA! Zapisy tylko telefonicznie (505-125-100)

Lista rezerwowa

Jeśli chcą Państwo zapisać dziecko na dany obóz pomimo braku miejsc, prosimy o wysłanie wiadomości pod adres zapisy@bemol.pl z poniższymi informacjami:

  • nazwa obozu,
  • imię i nazwisko dziecka,
  • wiek dziecka,
  • tel. kontaktowy do rodzica.
Osoby z tej listy będą mogły ‘wskoczyć’ na wolne miejsce, w przypadku gdy ktoś z oficjalnej listy zrezygnuje. Pierwszeństwo wyznacza kolejność rezerwacji.
Jeśli zwolni się miejsce, będziemy informować kolejne osoby z listy rezerwowej telefonicznie, umożliwiając wpisanie się na oficjalną listę.