Jerzy Skoczylas BEMOL

Skrzypek, organista, założyciel i właściciel firmy, kierownik obozów. Na co dzień nauczyciel skrzypiec w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Krakowie. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Czas spędzony pod jego okiem zapamiętacie na długo 😉

Kornelia Baron-Skoczylas

Współzałożycielka i kierowniczka obozów Bemola. Pracuje jako nauczyciel fortepianu w Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej im. Kardynała Fr. Macharskiego w Krakowie. Jest osobą bardzo konsekwentną i wymagającą. Przy niej Twoje dziecko z pewnością nauczy się dyscypliny i porządku.

Piotr Czajkowski

Na „Bemola” jeździ od wielu, wielu lat. Pracuje w Szkole Podstawowej Nr 162 w Krakowie, ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i jest instruktorem narciarstwa. Człowiek z charakterem, pracowity i sumienny, dobry kolega, świetny wychowawca. Potrafi rozwiązać i zażegnać każdy konflikt. Przy nim dzieci nauczą się zasad fair-play. Wielbiciel starych samochodów.

Maria Chojkowska-Boguszewska

Na Bemola jeździ od lat, uwielbiana przez dzieci i młodzież, zawsze znajdzie sposób na nudę i przy niej szybko giną wszelkie konflikty. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale instrumentalnym. Obecnie uczy gry na fortepianie w Prywatnej Szkole Scherzo. Wzorowa nauczycielka, troskliwa wychowawczyni z oryginalnym poczuciem humoru.

Eligiusz Skoczylas

Jedno z dwóch niesfornych dzieci Pana Bemola i Pani Bemolowej. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Katowicach na specjalności fortepian. Obecnie pracuje w Akademii Muzycznej w Krakowie, a także w Szkole Muzycznej na ul. Józefińskiej w Krakowie. Na co dzień pianista, w wolnym czasie zapalony kibic sportu – i to dosłownie prawie każdego (podczas Igrzysk Olimpijskich na obozie go nie spotkasz…). Ponadto pasjonat współczesnego kina oraz teatru.

Twórca najdziwniejszych zabaw i konkursów obozowych. Jego wadą jest to, że ciężko się z nim dogadać w godzinach porannych, ale jak już się obudzi to tryska energią i humorem. Na „Bemolu” od 4 roku życia. Zaliczył już etap obozowicza, wychowawcy, obecnie przechodzi etap kierownika. Co będzie dalej, czas pokaże…

Filip Śmiech

Zawsze uśmiechnięty, student drugiego roku Informatyki Społecznej na AGH i absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego. Pozytywnie zakręcony na punkcie muzyki oraz wszystkiego co z nią związane – gra na gitarze basowej oraz kontrabasie w kilku zespołach. Z “Bemolem” związany od niedawna, lecz świetnie dogaduje się z dzieciakami i vice versa :). Uwielbia podróżować, chodzić po górach i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Mateusz Hrynkiewicz

Magister sztuki, nauczyciel, kompozytor, producent muzyczny i animator czasu wolnego, Autor wielu piosenek i projektów dla dzieci. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia im. Majora Hieronima Henryka Baranowskiego w Krakowie, w klasie fortepianu. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na specjalności Rytmika w edukacji dziecka oraz Prowadzenie zespołów muzycznych. Na co dzień prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci oraz zajmuje się realizacją dźwięku. Dyrygent i kierownik artystyczny Krakowskiego Chóru Dziecięcego (KChD).

Aneta Hrynkiewicz

Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Żeleńskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji. Na co dzień pracuje w Krakowskim Centrum Artystycznym i jest tam trenerką głosu i słuchu dzieci oraz prowadzi zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Oprócz tego jest wokalistką, kompozytorką i wirtuozem fletu poprzecznego. Zajmuje się projektami graficznymi oraz wizażem. Kierownik artystyczny Krakowskiego Chóru Dziecięcego.

Jej motto w pracy to: „Kiedy pomagasz jednej osobie, może nie zmieniasz całego świata, ale na pewno zmieniasz świat tej osoby.”

Bogna Czerwińska

Optymistka mimo wszystko. Zawsze znajdzie powód do radości, a na obozie uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Przez wiele lat jeździła na Bemola jako uczestniczka, teraz kontynuuje tę tradycję jako wychowawczyni. Pracuje z dziećmi odkąd ukończyła 18 rok życia. Na co dzień mieszka w Warszawie, studiuje na Uniwersytecie Warszawskim i realizuje swoją pasję do muzyki w zespole wokalnym. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, stać na głowie, mówić po hiszpańsku i wyklejać kolaże.

Jarek Przybylski

Z zawodu pianista i nauczyciel. Jego wielką pasją jest fotografia. Na jego zdjęciach świat jest piękniejszy a ludzi uśmiechnięci. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z młodymi.

https://www.instagram.com/jaroprzybylski/ https://www.instagram.com/jaroprzybylski.city/

Anna Pomykalska

Artysta malarz, nauczycielka. Absolwentka wychowania plastycznego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie, ale umiejętności i warsztat artysty zdobyła w stolicy Ukrainy – Kijowie. Brała udział w wielu wystawach malarstwa indywidualnych i grupowych. Od ponad 15 lat współpracuje z Muzeum Narodowym w Krakowie, gdzie prowadzi warsztaty dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Na co dzień pracuje w szkole podstawowej. Bardzo lubi pracować z dziećmi, jest nieustannie zachwycona ich kreatywnością. Najbardziej lubi malować architekturę. Prywatnie wielka fanka psów.

Karolina Świstak

Dyrygentka chóralna, wokalistka, kompozytorka, skrzypaczka. Ukończyła szkoły muzyczne I i II stopnia w klasie skrzypiec. Obecnie studiuje dyrygenturę chóralną na poziomie magisterskim, w Akademi Muzycznej w Krakowie. Oprócz tego asystentka w chórze Uniwersytetu Papieskiego “Psalmodia” i nauczycielka śpiewu. Prywatnie miłośniczka podróżowania, dobrego jedzenia i muzyki filmowej.

Wiktoria Michalik

Uśmiechnięta, pomocna i z wielkim poczuciem humoru studentka Biotechnologii – Politechniki Krakowskiej. Swoją przyszłość chciałaby połączyć z pracą z dziećmi. Animatorka oraz wychowawca podczas wyjazdów wakacyjnych. Z wielkim sercem angażuje się w różnotematyczne eventy, koncerty charytatywne oraz zbiórki. Jej pasją jest muzyka. Znaczną część swojego życia poświęciła właśnie jej, prowadząc przez wiele lat scholę młodzieżową w Jaśle. W Krakowie kontynuuje spełnianie marzeń muzycznych.

Monika Filipowicz

Aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im.A. Zelwerowicza w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Współpracuje z Teatrem Groteska. Animatorka materii nieożywionej. Zdarza jej się również animować materię bardzo ożywioną- dzieci. Prowadzi zajęcia teatralne oraz warsztaty dla osób pragnących zdobyć wiedzę i umiejętność bezpiecznego posługiwania się głosem. Lubi głośno spiewać i słuchać ciszy.

Paulina Szczepaniec

“Prowadzę zajęcia taneczne z jazzu oraz hip-hopu w krakowskim Centrum Tańca MI. Uważam, że ciężka praca to klucz do sukcesu, dlatego cały czas rozwijam swoje umiejętności szkoląc się w różnych technikach tanecznych na licznych warsztatach oraz regularnych zajęciach. Biorę także udział w zawodach i pokazach tanecznych. Na zajęciach stawiam na pracę, ale także dobrą zabawę.”

Ula Bienia

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, skrzypaczka, chórzystka. Czynnie działa w radiu UJOT FM. Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie. Swoje pierwsze dźwięki ze skrzypiec wydobywała pod czujnym okiem Pana Bemola. Pasjonatka muzyki – nie tylko klasycznej. 😉 Od dziecka jeździ na Bemola jako uczestnik, teraz jako wychowawca. Zawsze uśmiechnięta, z optymistycznym podejściem do świata. Lubi podejmować wyzwania, a praca z dziećmi sprawia jej wiele radości. 🙂

Teresa Szklarczyk

Na Bemola jeździ już od wielu lat, kiedyś jako uczestniczka, teraz jako wychowawczyni. Jest otwarta, kreatywna, oferuje zawsze uśmiech i dobre słowo. Jej wielką pasją jest teatr, lubi też śpiewać, tańczyć i spędzać czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza ze swoim psem Trampkiem. Studiuje na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na kierunku etologia i psychologia zwierząt.

Nina Urantówka

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie w klasie rytmiki, obecnie studentka medycyny Collegium Medicum Uniwersytetu Opolskiego. W wolnym czasie chodzi po górach, zwiedza świat i gotuje. Jako najstarsze dziecko w rodzinie opiekowała się młodszym kuzynostwem i tak pokochała pracę z dziećmi. Jest to dla niej przyjemność i świetna zabawa.

Kinga Śliwa

Zawsze chętna do drużynowego grania! Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale fagotu. Zamiłowanie do sportu i kreatywnego tworzenia ma już od dzieciństwa. Uwielbia gry planszowe. Oprócz fagotu uczy się gry na gitarze jazzowej i flecie w Szkole Muzycznej I i II im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie. Z fanami muzyki i sportu dogaduje się doskonale!

Łukasz Steczek

Mam na imię Łukasz, jestem studentem filologii chińskiej oraz uczniem klasy dyplomowej w Szkole Muzycznej II stopnia na gitarze jazzowej. Interesuję się Chinami, muzyką oraz jej produkcją. W wolnych chwilach jeżdżę wyczynowo na rolkach lub chodzę po górach, a w deszczowe dni nie stronię od gier planszowych 🙂

Karolina Kapusta

Z obozami Bemola związana od wielu lat. Dawniej jako uczestniczka, obecnie jako wychowawczyni. Jest świetnym przykładem na to, że z Bemolem nie tak łatwo się rozstać. Uwielbia spędzać z dziećmi czas na zabawie ale najbardziej ceni rozmowę. Interesuje się muzyką i szeroko pojętą kulturą. Potrafi grać na skrzypcach, a od niedawna również na instrumentach perkusyjnych. Wolne chwile spędza na basenie oraz spacerując.

Ziemowit Gołojuch

Student Informatyki na Politechnice Krakowskiej oraz Perkusji na Akademii Muzycznej w Krakowie. Lubi aktywnie spędzać czas i jest mistrzem we wszystkie gry. Jest bardzo kreatywny i słynie z ciekawych pomysłów na nudę. Interesuje się światem sportu i muzyki.

Natalia Krosta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Na co dzień pracuje w Szkole Podstawowej jako nauczyciel wychowania fizycznego i oligofrenopedagog. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Wzbudza zaufanie wśród najmłodszych. Jest kreatywna, potrafi inspirować i zachęcać dzieci do różnych form aktywności fizycznej. Zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia. Lubi aktywne formy spędzania wolnego czasu.

Natalia Kurcab

Studentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku fortepian historyczny. Uwielbia podróże małe i duże, czytać książki i spędzać aktywnie czas. Najważniejszy jest dla niej uśmiech na buziach dzieci, a także ich dobre samopoczucie. Jest ciekawą świata, wieczną optymistką. Wierzy w marzenia, uwielbia działać i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Współpracowali z nami:

Wiola Jagieła-Krywult

Magda Mróz

Agnes Hajek

Kasia Sołkowska-Kawałek

Kasia Zielińska

Paweł Chmielewski

Joanna Plata

Marlena Magiera

Kacper Dąbrowski

Maryla Śmigla

Renata Sperka-Bernacka