Jerzy Skoczylas BEMOL

Skrzypek, organista, założyciel i właściciel firmy, kierownik obozów. Na co dzień nauczyciel skrzypiec w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. I.J. Paderewskiego w Krakowie. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Czas spędzony pod jego okiem zapamiętacie na długo 😉

Kornelia Baron-Skoczylas

Współzałożycielka i kierowniczka obozów Bemola. Pracuje jako nauczyciel fortepianu w Archidiecezjalnej Szkole Muzycznej im. Kardynała Fr. Macharskiego w Krakowie. Jest osobą bardzo konsekwentną i wymagającą. Przy niej Twoje dziecko z pewnością nauczy się dyscypliny i porządku.

Piotr Czajkowski

Na „Bemola” jeździ od wielu, wielu lat. Pracuje w Szkole Podstawowej Nr 162 w Krakowie, ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i jest instruktorem narciarstwa. Człowiek z charakterem, pracowity i sumienny, dobry kolega, świetny wychowawca. Potrafi rozwiązać i zażegnać każdy konflikt. Przy nim dzieci nauczą się zasad fair-play. Wielbiciel starych samochodów.

Mateusz Hrynkiewicz

Magister sztuki, nauczyciel, kompozytor, producent muzyczny i animator czasu wolnego. Autor wielu piosenek i projektów dla dzieci. Ukończył Szkołę Muzyczną I-go stopnia im. Majora Hieronima Henryka Baranowskiego w Krakowie, w klasie fortepianu. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Na codzień nauczyciel w dwóch krakowskich szkołach oraz dyrektor i kierownik artystyczny Krakowskiego Chóru Dziecięcego (KChD).

Eligiusz Skoczylas

Jedno z dwóch niesfornych dzieci Pana Bemola i Pani Bemolowej. Ukończył Szkoły Muzyczne I i II stopnia, obie na ul. Basztowej w Krakowie. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie – specjalność fortepian. Na co dzień pianista, w wolnym czasie zapalony kibic sportu, szczególnie piłki nożnej i siatkówki. Ponadto pasjonat współczesnego kina. Jego wadą jest to, że ciężko się z nim dogadać w godzinach porannych. Na „Bemolu” od 4 roku życia. Zaliczył już etap obozowicza, obecnie przechodzi etap wychowawcy. Co będzie dalej, czas pokaże…

Wiola Jagieła-Krywult

Absolwentka Akademii Muzycznej na kierunkach teoria muzyki oraz rytmika. Na codzien pracuje w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. B. Rutkowskiego oraz ZPSM im. M. Karłowicza jako nauczyciel rytmiki i przedmiotów teoretycznych oraz w przedszkolach gdzie prowadzi zajęcia rytmiczne.

Jarek Przybylski

Z zawodu pianista i nauczyciel. Jego wielką pasją jest fotografia. Na jego zdjęciach świat jest piękniejszy a ludzi uśmiechnięci. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z młodymi.

https://www.instagram.com/jaroprzybylski/ https://www.instagram.com/jaroprzybylski.city/

Wiktoria Michalik

Uśmiechnięta, pomocna i z wielkim poczuciem humoru studentka Biotechnologii – Politechniki Krakowskiej. Swoją przyszłość chciałaby połączyć z pracą z dziećmi. Animatorka oraz wychowawca podczas wyjazdów wakacyjnych. Z wielkim sercem angażuje się w różnotematyczne eventy, koncerty charytatywne oraz zbiórki. Jej pasją jest muzyka. Znaczną część swojego życia poświęciła właśnie jej, prowadząc przez wiele lat scholę młodzieżową w Jaśle. W Krakowie kontynuuje spełnianie marzeń muzycznych.

Renata Sperka-Bernacka

Nauczycielka skrzypiec w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie. Ukończyła Akademie Muzyczną. Na „Bemola” jeździ od …zawsze. Niezwykle miła, troskliwa, opiekuńcza. Roztacza wokół dobrą energie. Zawsze uczynna i uśmiechnięta.

Maryla Śmigla

Artystka, pedagog, autorytet. Ujmująca osobowość, wielkie serce, łagodność i charyzma. Zaraża miłością do Sztuki, zapoznaje z wielorakością plastycznych technik. Dzieci malujące pod jej okiem wyczarowują prawdziwe dzieła sztuki.

Monika Filipowicz

Aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej im.A. Zelwerowicza w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Współpracuje z Teatrem Groteska. Animatorka materii nieożywionej. Zdarza jej się również animować materię bardzo ożywioną- dzieci. Prowadzi zajęcia teatralne oraz warsztaty dla osób pragnących zdobyć wiedzę i umiejętność bezpiecznego posługiwania się głosem. Lubi głośno spiewać i słuchać ciszy.

Paulina Szczepaniec

“Prowadzę zajęcia taneczne z jazzu oraz hip-hopu w krakowskim Centrum Tańca MI. Uważam, że ciężka praca to klucz do sukcesu, dlatego cały czas rozwijam swoje umiejętności szkoląc się w różnych technikach tanecznych na licznych warsztatach oraz regularnych zajęciach. Biorę także udział w zawodach i pokazach tanecznych. Na zajęciach stawiam na pracę, ale także dobrą zabawę.”

Ula Bienia

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, skrzypaczka, chórzystka. Czynnie działa w radiu UJOT FM. Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie. Swoje pierwsze dźwięki ze skrzypiec wydobywała pod czujnym okiem Pana Bemola. Pasjonatka muzyki – nie tylko klasycznej. 😉 Od dziecka jeździ na Bemola jako uczestnik, teraz jako wychowawca. Zawsze uśmiechnięta, z optymistycznym podejściem do świata. Lubi podejmować wyzwania, a praca z dziećmi sprawia jej wiele radości. 🙂

Magda Mróz

Absolwentka Archidiecezjalnej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie fortepianu. Na Bemola jeździ od wielu lat, będąc zawsze energiczną, kreatywną i zawsze uśmiechniętą uczestniczką, a od niedawna już wychowawcą. Jej pasja to sztuka wszelkiego rodzaju: teatr, śpiew i taniec. Obecnie studiuje architekture na Politechnice Krakowskiej.

Agnes Hajek

Kasia Sołkowska-Kawałek

Kasia Zielińska

Paweł Chmielewski

Joanna Plata

Marlena Magiera

Kacper Dąbrowski