WAKACJE 2019!
Dlaczego z Bemolem?
Zapisy KROK PO KROKU

Poszukujemy wychowawcy
ZAPISZ SIĘ
Oboz sportowy 2/2019
15.07.2019 - 27.07.2019

Obóz sportowy 2/2019

Dla kogo?

Zapraszamy dzieci i młodzież o zamiłowaniu do sportu i do aktywnego spędzania czasu. Na tym obozie nie zabraknie rozgrywek sportowych w wielu dyscyplinach, wzajemnej rywalizacji oraz przeróżnych konkursów i zabaw, które tworzą niezapomnianą atmosferę.

Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat.

Gdzie?

Obóz odbędzie się w Ochotnicy Dolnej w Pensjonacie JÓZEFINA. Jest to wymarzone miejsce dla tego typu kolonii. Duży ogród z placem zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i piłki nożnej, z pięknym widokiem na szczyt „Twarogi” w Gorcach. Na terenie pensjonatu, przy potoku znajduje się bacówka, w której odbywają się ogniska, spotkania i zabawy.

Zobacz więcej - LINK

Jaki jest program?

Ideą obozu jest doskonalenie umiejętności w grach zespołowych takich jak piłka nożna i siatkówka, a także wychowywanie w duchu sportowej rywalizacji fair play. Poziom gier i zawodów dostosowany jest do wieku i umiejętności uczestników. Kładziemy nacisk na element zabawy w rozgrywkach sportowych, przyjazną atmosferę, kulturę zachowania i szacunek dla rywala. Aby wypoczynek wakacyjny był udany staramy się o zachowanie właściwych proporcji między zajęciami a wypoczynkiem. W programie między innymi:

Piłka Nożna, Siatkówka, Rzucanka, Tenis stołowy, Ringo, Koszykówka, Badminton, Skakanka, Lekkoatletyka, Olimpiada Sportowa

Obóz artystyczny MUZYCZNY MALARSKI TANECZNY Bemol 2015 Obóz artystyczny MUZYCZNY MALARSKI TANECZNY Bemol 2015 Obóz artystyczny MUZYCZNY MALARSKI TANECZNY Bemol 2015 Obóz artystyczny MUZYCZNY MALARSKI TANECZNY Bemol 2014 Obóz artystyczny MUZYCZNY MALARSKI TANECZNY Bemol 2014 Obóz taneczny Bemol 2013 Obóz taneczny Bemol 2013

Inne atrakcje:

Oprócz zajęć programowych na uczestników czeka wiele obozowych atrakcji przygotowanych przez pomysłowych i niezastąpionych wychowawców:

  • Wycieczki
  • Dyskoteki
  • Basen
  • Zajęcia sportowe i rekreacyjne
  • Ognisko
  • Śpiewogranie
  • Podchody
  • Przeróżne konkursy, gry i zabawy
  • Więcej tutaj -> LINK


Jak się bawiliśmy w ubiegłych latach

Zapraszamy do galerii! Kliknij tutaj.


TERMIN obozu:

15.07.2019 - 27.07.2019

CENA obozu:

1490 zł

Zaliczka: 200 zł - do 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego


Cena zawiera:
- zakwaterowanie - 13 dni (12 noclegów)
- transport (autokar)
- wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja)
- realizacja programu
- opieka wykwalifikowanej kadry
- ubezpieczenie AXA 10 000 PLN

Zapisz się!

Formularz zgłoszeniowy - LINK

W przypadku gdy zapisywane jest rodzeństwo, cena za drugie dziecko jest obniżona o 10%.

UWAGA! Do 7 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego należy wpłacić zaliczkę oraz odesłać podpisaną umowę uczestnictwa (wysyłaną na maila po złożeniu formularza). W przypadku niedopełnienia któregoś z powyższych w terminie, uczestnik zostaje automatycznie wykreślony z listy.