Dla kogo?

Obóz jest idealną okazją do rozpoczęcia przygody z tańcem. Poziom zajęć jest w pełni dostosowany do dzieci, więc jeśli nie miały okazji uczestniczyć w tego rodzaju aktywnościach to jest to najlepszy sposób na spróbowanie czegoś nowego. Zapraszamy więc każdego niezależnie od umiejętności i liczby postawionych wcześniej kroków tanecznych! Zajęcia poprowadzi dla was Paulina Szczepaniec, która na codzień prowadzi zajęcia w Krakowskim Centrum Tańca M.I. Zapraszamy!

Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat.

Gdzie?

Obóz odbędzie się w Krościenku nad Dunajcem w Willi KINGA. Jest to wymarzone miejsce dla tego typu kolonii. Na terenie ośrodka znajduje się basen z podgrzewaną wodą. Krościenko Nad Dunajcem to malownicza miejscowość, położona niedaleko Szczawnicy. Miejscowość kusi swoimi walorami setki turystów rocznie.

Program

Na obozie poznamy podstawy stylów jazzowych, nie zabraknie także dawki hip-hopu. Dla każdego znajdziemy formę ruchu, która najbardziej odpowiada jego predyspozycjom. Zajęcia prowadzone będą w taki sposób, aby nikt nie poczuł na nich nudy – pełne energii rozgrzewki, nauka choreografii połączona z dawką zabawy. Rozwiniemy na pewno kreatywność dzieci, w końcu one także przyczyniają się często do tworzenia choreografii. Nauczymy się w jaki sposób improwizować, poruszać się na scenie. Razem z dziećmi na pewno uda się stworzyć coś zupełnie nowego, na pierwszy rzut oka zwykłe sekwencje kroków mogą stać się naprawdę widowiskowe. Może to właśnie kogoś z obozowiczów szuka świat tańca!

Pod koniec obozu wszyscy rodzice zaproszeni są na POKAZ TAŃCA, na którym zaprezentują się wszystkie grupy taneczne z układami przygotowanymi podczas obozu.

Oprócz tego w programie obozu:

 • Wycieczka całodniowa górska z przewodnikiem w Gorce lub Pieniny
 • Wycieczka całodniowa autokarowa po regionie (Szczawnica, Jezioro Czorsztyńskie)
 • Park linowy w Krościenku
 • Tor saneczkowy w Kluszkowcach
 • Olimpiada Bemola w grupach: gry zespołowe, konkurencje sportowe, zręcznościowe, teatralne, muzyczne, teleturnieje, podchody
 • Zajęcia rekreacyjne: piłka siatkowa, piłka nożna, badminton, dwa ognie, skakanka i inne
 • Basen

Konkursy, gry i zabawy

Your Content Goes Here

Spacery i wycieczki

Dyskoteki

Basen

Zajęcia rekreacyjne

Ognisko

Śpiewogranie

Podchody

Odpoczynek

Termin i cena

TERMIN

03-14.07.2024

CENA

2880 zł

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie – 12 dni (11 noclegów)

 • transport (autokar) [Kraków-Krościenko-Kraków]*

 • wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem, kolacja)

 • realizacja programu

 • opieka wykwalifikowanej kadry

 • ubezpieczenie UNIQA 10 000 PLN

Zapisz się!

Obowiązuje elektroniczny system zgłoszeń oraz płatności (wpłaty online za pośrednictwem naszej bramki płatniczej iMoje).

Zachęcamy by skorzystać z naszej instrukcji: Jak się zapisać? – krok po kroku

W przypadku diety wegetariańskiej lub bezglutenowej (wybór w formularzu poniżej) do ceny obozu należy doliczyć 200 zł. W przypadku diety bezglutenowej przed zgłoszeniem prosimy o kontakt telefoniczny (505125100).

W procesie rezerwacji można od razu wpłacić zaliczkę (300 zł). Możesz ją także wpłacić później – maksymalnie do 7 dni od zgłoszenia. W przeciwnym razie uczestnik zostaje wykreślony z listy uczestników.